YAKIN ARKADAŞLAR İÇİN 10 FARKLI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ FİKRİ

2 gün önce
YAKIN ARKADAŞLAR İÇİN 10 FARKLI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ FİKRİ ...

Hep sevgiliye çalışacak değiliz ya hayatımızın her anında her ne olursa olsun yanımızda olan dünya tatlısı arkadaşları da unutmamak lazım diye düşündüm. Zaten ben en çok bizim kızlara hediye alıyorum :) Size rahatlıkla yardımcı olabilirim ;)

1.KIYAFET

Bugüne kadar en çok hangi hediyeyi aldın dersen cevabım kesinlikle elbise, bluz, etek vs. Zaten yakın arkadaşınızsa neyi beğenir neyi beğenmez bilirsiniz. Zaradır, Mangodur, Park Bravodur seçim sizin ;)

2.ÇANTA

Riske girmeden, çok düşünmeden alınacak hediyelerden biri de çantalar. Özellikle klasik her yer kullanılır kocaman modelleri beğenmeme ve kullanmama durumları söz konusu olmaz. Bunun için de Mudoya bakın derim ;)

3.VİNTAGE AYNA-TARAK

Aldığım hediyelerden sanırım bugüne kadar en içime sineni şahane vintage ayna tarak takımıydı. Kızlar için muhteşem bir seçim olur. Bayılma garantili ;)

4.İÇ ÇAMAŞIRI

E başlık yakın arkadaş olunca bence iç çamaşırına kadar girebilirsiniz diye düşünüyorum. En azından bizde durum bu :) Balconette sütyenler, fırfırlı kilotlar, kurdeleli babydolller ne isterseniz çeşit bol. Arkadaşa bağlı olarak jartiyer falan da alabilirsiniz :)

5.PARFÜM

Baktınız hiç bir şey yok, sizdehiç hediye seçme havasında değilsiniz o zaman riske girmeden arkadaşınızın parfümünden gidin alın, Tekin Acar kurtarıcınız olsun. Kesinlikle kullanacağı bir hediyeolmuş olur. Ama bakın dikkat Onun parfümünden dedim öyle gidip kafanıza göre bir koku seçmeyin. Zira ben hiç hoşlanmam.

6.PİLATES MALZEMELERİ

Eğer gerçekten yakın arkadaşsanız Ona kocaman bir iyilik yapın ve pilatese başlamasına vesile olun. Bence çok güzel ve unutulmaz bir hediye olur. Hatta pilatese devam edersehediyenin de ötesinde bir hediye olur ;)

7.MAKYAJ MALZEMELERİ

Mac'ten alınan kırmızı veya bordo mat ruja hiç bir kız hayır diyemez. Başarılı bir doğum günü hediyesi olabilir. En azından ben beğenirim :P

8.MUTFAK MALZEMELERİ

Eskiden olsa mutfak malzemesi mi ne alaka derdim ama artık çok gerekli olduğunun farkına vardım. Kalpli krep tavaları, renkli tabaklar, süslü bardaklar hepsi birbirinden şık doğum günü hediyesi olur.

9.AYAKKABI

Yok artık ayakkabı da kendisi olmadan alınır mı seslerini duyar gibiyim ama söz konusu kankaysa neyi giyer, ayağı kaç numara bilirsiniz. Ben bir defa ayakkabı aldım ve Hüsna hala bayıla bayıla giyiyor. Demek ki ayakkabı da alınırmış ;)

10.TAKI

Takı dendiğinde hep ufak ufak şeyler akla gelebilir ama bence çok özel takılar da var. Örneğin arkadaşlarım bana prenses tacı almıştı. Bayıldım bayıldım. Bir ömür saklarım herhalde ;) Gidin pırlanta alın demiyorum yani bilmem anlatabildim mi :)

1 gecede 8 farklı kıyafetle Nicki Minaj! ...

Galeriler

1 küt kesim, 6 farklı model ...

Galeriler

1 süveter 3 farklı tarz ...

Galeriler

1 trençkotla 3 farklı tarz ...

Galeriler

30 farklı ülke kadınlarının ortalama tipleri ...

Galeriler

Doğum hediyesinde yeni trend: Bez pasta ...

Galeriler

Doğum öncesi ve sonrası Ebru Şallı ...

Galeriler

14 Yaratıcı Banyo Fikri ...

Galeriler

32 genç odası ve çocuk odası fikri ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook