KENDİNİZİ SEVMEK İÇİN 8 HARİKA NEDEN

2 gün önce
KENDİNİZİ SEVMEK İÇİN 8 HARİKA NEDEN ...

Kendinizi sevmek için bol bol sebep sayabilirim size ama bu yazıya 8 tanesini sığdırdım. Günlük hayatın koşuşturmacasında bu sebepleri göremiyor olabilirsiniz ama yılmadan devam edeceğiz kızlar. Biraz da biz narsist olalım ne olmuş :)

1.GÜÇ

Şunu unutmayın kendinizi ne kadar severseniz o kadar güçlü olursunuz, dik durursunuz. Kendini sevmeyen, kendini kabullenemeyen bir insanın asla dışa karşı güçlü olması beklenemez. Aksine ufaldıkça ufalır.

2.ÖZ GÜVEN

Öz güven kadar çekici bir şey yok bence. Kendini beğenmişlikten bahsetmiyorum sakın yanlış anlamayın, özgüven çok ayrı bir şey. Diyelim bir kız aman aman güzel değil ama özgüveni öyle sağlam ki siz bir şekilde onun bu duruşundan etkilenir ve onda çekici bir özellik mutlaka bulursunuz. Özgüven için de doğal olarak insan kendini sevmeli.

3.MUTLULUK

Valla ne yalan söyleyeyim kendini sevmeyen bir insanın mutlu olma gibi bir durumu yok. Oturun düşünün sevmediğiniz yanlarınız neler diye ve bunları değiştirmeye odaklanın mutluluğun en büyük sırrı bu bence.

4.AŞK

Hep derler ya ikili ilişkilerde insan önce kendini sevmeli. Bence kesinlikle doğru siz daha kendinizi sevmiyorken başkalarının sizi sevmesini hatta aşık olmasını bekleyemezsiniz. Yanlış olur, yürümez.

5.İŞ HAYATI

Sende iş hayatını, aşk hayatı derken her şeyi buna bağladın, seslerini duyar gibiyim :) Ama haklıyım inanın. Kendinizi sevmeniz iş hayatınıza da kolayca yansıyacaktır. Kendini sevmeyen bir kişinin ben asla başarılı olduğuna şahit olmadım, olan varsa yazsın.

6.DIŞ GÖRÜNÜŞ

İç güzelliği dışına yansımış sözü çok doğru. Kendini seven, kendine güvenen insan ışıldar. Düşünün bazı günler kendimizi çok iyi hissederiz, kendimizi severiz ve aynaya baktığımızda saçımız başımız daha bir canlıdır. İşte tam olarak bundan bahsediyorum.

7.YALNIZ HİSSETMEME

Kendini seven insanlar asla yalnızlık duygusu içinde olmazlar. Tek başına zaman geçirebilen insanlardır çoğunlukla. İlla ki yanlarına birini aramazlar. Asosyal olurlar demiyorum dikkat edin, muhtaçlık duygusu azalır.

8.ÖZGÜRLÜK

Kendini seven insan, kendine güvenir ve her zaman daha hızlı daha doğru kararlar alır. Bir şeye karar verecekken 10 kişiye danışmaz, nettir, kararlarında özgürdür, bağımlı değildir.

Kendinizi sevmek için daha birçok neden var yeter ki düşünün ;) Hayat gerçekten kısa üzüldüğünüz anlara değmeyecek kadar hem de ;)

Aldatılma sonrası kendinizi toparlayın ...

Galeriler

Bahar öncesi bu trendlere kendinizi hazırlayın ...

Galeriler

Bunları söylerken kendinizi kötü hissetmeyin ...

Galeriler

Burcunuza Göre Kendinizi Baştan Yaratın! ...

Galeriler

İç Giyimde Kendinizi Keşfedin ...

Galeriler

Bu ayakkabıları uzaktan sevmek gerek(!) ...

Galeriler

Dizilerdeki bu karakterleri sevmek zor ...

Galeriler

Seni sevmek aşkların en uzunu ...

Galeriler

"Bu pozları çocuğuma göstermek harika olacak!" ...

Galeriler

10 harika diyet önerisi ...

Galeriler

10 harika şelale ...

Galeriler

140 tane şiirli aşk resmi inanılmaz arşiv harika resimler ...

Galeriler

2012 yazı için harika topuzlar ...

Galeriler

239 Yolculu Mh370 Nasıl Kaybolmuştu, Neden Bulunamadı? ...

Galeriler

35 yaşından sonra daha seksi hissetmek için 10 neden ...

Galeriler

Adanalı Neden Erken Bitti? ...

Galeriler

Ağızdan nefes almak diş sorunlarına neden oluyor! ...

Galeriler

Akdeniz mutfağı neden sağlıklı? ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook