HAYATINIZI DEĞİŞTİRMENİN 8 KOLAY YOLU

2 gün önce
HAYATINIZI DEĞİŞTİRMENİN 8 KOLAY YOLU ...

Siz de günlük hayatın karmaşasında köşeye sıkışmış gibi mi hissediyorsunuz? Sanki her şey sizin dışında akıp gidiyor öyle değil mi? Kontrolü ele almak ve hayatınızda köklü değişiklikler yapmak için küçük adımlar atmanız yeterli olacaktır. Adım adım izleyin...

1.TELEVİZYONU KAPATIN

Hepimiz yoğun geçen bir günün ardından beynimizi uyuşturan bu eğlenceli kutunun karşısına keyifle kuruluyoruz. Sizde istediğim şey günde ne kadar televizyon izlediğinizin takibini yapın sonuçlara inanamayacaksınız. Bu geçen boş vakitte çok daha eğlenceli ve verimli şeyler yapabilirsiniz. Unutmayın hayat hızla akıp gidiyor siz de boş boş oturmak yerine onu yakalamaya çalışın :)

2.POZİTİF DÜŞÜNCE

Yapması ne kadar kolaydır bilmiyorum ama pozitif düşüncenin hayatımıza olumlu bir şekilde yansıdığı da su götürmez bir gerçek. Gün içinde ne kadar çok negatif düşünce geçiyor aklımızdan bir düşünün. Bunları düşünmek yerine kendinizi motive etmeye çalışın. Her gün sahip olduğunuz güzel şeyleri düşünerek ve şükrederek güne başlayın. Ve ve ve en önemlisi GÜLÜMSEYİN J

3.ODAKLANIN

Aynı anda 10 işi birden yapmaya çalışmayın. Günün koşturmacasında bu zorunlu bir hal gibi görünebilmektedir ancak hiç de verimli bir yöntem değildir. İşleri kolaylaştırmak şöyle dursun daha fazla zaman harcamanıza neden olur. Atalarımızın da dediği gibi bir koltuğa iki karpuz sığmaz ;)

4.ALKOLDEN UZAK DURUN

Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız alkolden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim. Alkol aklınızı bulandırmakla kalmaz kilo almanıza da neden olur. Bütün bunlar hayatınızı olumsuz yönde etkiler.

Sağlıklı adımlar atmak için içkiye hayır diyoruz.

5.HER GÜN YENİ BİR BİLGİ

Beyninizi yeni bir şeylere odaklayın. Yabancı dil kurslarına gidin, hiç bilmediğiniz bir alanda kitaplar okuyun, yeni bir spora başlayın. Küçük bir hobi hayatınızda büyük değişikliklere yol açabilir. Ben kendime bir raket alarak işe başladım sıra siz de J

6.YARDIM YAPIN

Hayır kurumlarına yardım yapın. Eğer imkanınız varsa huzur evlerine veya kimsesiz çocuklar yurduna ziyaretlerde bulunun. Bu sizin topluma verdiğiniz en güzel hediye olacaktır.

7.SEVİMLİ DOSTLAR

Hayatınızı büyük oranda değiştirecek bir diğer yol ise evcil hayvan edinmektir. Bu küçük ve sevimli dostlar evinize neşe ve sıcaklık getirecektir. Bunun için bir hayvan barınağını ziyaret edebilirsiniz. Yalnız şu unutulmamalıdır ki onları süs için almıyoruz, bir süre sonra sıkılıp sokağa atacaksınız hiç bu işe bulaşmayın derim.

8.SEYAHAT

İşte benim en sevdiğim şeye geldik. Seyahat yeni ülkeler, yeni insanlar, yeni kültürler keşfetmek size çok iyi gelecektir. İlla yurtdışına çıkmanıza gerek yok şehrinizin hiç bilmediğiniz bir yerini de keşfe çıkabilirsiniz. Hemen en yakın tatilinize planlarınızı yapın kızlar J

Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız kesinlikle açık fikirli olun. Bunun için birçok seçenek olduğunu şaşkınlıkla göreceksiniz.  Değişim çok kolay bir şey değil kabul ediyorum ama biraz çabayla üstesinden gelebileceğinize inanıyorum.

‘Vaktim yok’ diyenlere kolay tarifler ...

Galeriler

Değişik Kolay Lif Modelleri ...

Galeriler

Doğanın eczanesinden 4 kolay yemek tarifi ...

Galeriler

“Seni seviyorum” demenin 20 değişik yolu ...

Galeriler

100 kalori yakmanın 10 basit yolu ...

Galeriler

5 Kilo vermenin 11 pratik yolu ...

Galeriler

Erkeği kendine bağlamanın 15 yolu ...

Galeriler

Mutlu ilişkinin 5 yolu ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook