FARKLI YAŞLARDAN ARKADAŞ EDİNMENİN 8 ŞAŞIRTICI FAYDASI

2 gün önce
FARKLI YAŞLARDAN ARKADAŞ EDİNMENİN 8 ŞAŞIRTICI FAYDASI ...

Farklı yaşlardan arkadaş edinmek ilk başta kulağa tuhaf geliyor olabilir. Ama bunun faydalarının tahmin ettiğinizdende fazla olduğunu görünce fikriniz değişecektir. Bunu ben uyguluyorum en yakın arkadaşım 80 yaşında dünya tatlısı bir adam, şekertoların şekertosu dedecim  :) Size de şiddetle tavsiyemdir ;) Mutluluğumun sırrını soranlara işte 1 sebep :)

1.ÇOCUK KALMAK

Kendinizden küçük arkadaşlarınızın olması sizi daima daha genç hissettirir. Benim yaşımda biri için çocuklarla arkadaş kalmak içimizdeki çocuğu canlı tutmaya birebir. Henüz çocukluktan çıkıp gençlik dönemine geçtiğimiz için zorlanmayacağız diye düşünüyorum.

2.BAKIŞ AÇISI

Her yaştan arkadaşınız olması olaylar başka perspektiflerden bakmanıza yardımcı olur. Daha önce hiç fark etmediğiniz bir çıkış yolunu farketmenizi, başka başka deneyimler kazanmanızı sağlar.

3.SÜPRİZLER

Genelde aynı yaş grubundaki insanlar hep aynı şeyleri yaparlar. Hayatlarında heyecan genellikle eksiktir varsa bile monotonlaşmıştır artık. Ama yaşı sizden farklı biriyle arkadaşlık ettiğinizde bir sonraki adımın ne olacağını kestirmek inanın gerçekten güç.

4.TECRÜBE

Özellikle sizden yaşça büyük insanlarla arkadaş olursanız onların hayat tecrübesinden yararlanma imkanınız doğar. İnanın sizin başınıza gelen olaylar zamanında onlarında başına gelmiştir. Onların deneyimlerini hafife almayın.

5.DENEYİM

Farklı yaşlardan arkadaşlarınız olması demek hergün hayatınbızda hiç olmayan bambaşka şeyler deneyimleyeceğiniz anlamına gelir. Unutmayın hayat deneyimlerden ibaret :) İlginç ve farklı deneyimler hepimizin hayatına renk katıcaktır.

6.FIRSATLAR

İnsanların kendi yaşıtlarıyla arkadaş olmaları kadar normal birşey daha yok. Ama şuda unutulmasın ki bir insan sırf sizden küçük yada büyük diye sizin arkadaşınız olma fırsatını bulamayabilir. Belki sizi ondan daha iyi anlayacak biri daha yok. Fırsatları kaçırmayın derim.

7.EĞİTİCİ

Farklı yaşlardan arkadaşlarınız olması sizi siz farkında olmadan eğitir, hergün yeni birşeyler öğrenmenize yardımcı olur. Bu bir sorunun çözümü olur, baklava yapmanın püf noktası olur hatta oyuncak arabanın tamiriyle ilgili herhangi bir bili de olabilir.

8.DUYARLILIK

Her yaştan arkadaşlara sahip olmanın sanırım en güzel yanı etrafınıza karşı daha duyarlı olmanızı sağlar. O yaştaki insanların neler hissettiğine bir adım daha yakın olursunuz. Hayat herkes için daha güzel bir hal almaya başlar.

Bakalım her yaştan arkadaş fikrine nasıl tepki vericeksiniz. Dediğim gibi benim en yakın arkadaşım dedem :) Siz de hemen yeni arkadaşlar aramaya başlayın. İnanın bana çok heyecan verici ;)

1 gecede 8 farklı kıyafetle Nicki Minaj! ...

Galeriler

1 küt kesim, 6 farklı model ...

Galeriler

1 süveter 3 farklı tarz ...

Galeriler

1 trençkotla 3 farklı tarz ...

Galeriler

10 farklı plaj çantası ...

Galeriler

Arkadaş Gibisi Yok ...

Galeriler

Çocuklarda hayali arkadaş ...

Galeriler

Eski Sevgiliden Arkadaş Olur mu? ...

Galeriler

Facebook’ta arkadaş olmamanız gereken 10 kişi ...

Galeriler

Her erkeğin sahip olması gereken 10 arkadaş tipi ...

Galeriler

2014 yılının en şaşırtıcı sanatsal illüzyonları ...

Galeriler

300 kalori yakmanın şaşırtıcı yolları ...

Galeriler

5 şaşırtıcı afrodizyak yiyecek ...

Galeriler

Acı biberin şaşırtıcı faydaları ...

Galeriler

adidas'tan şaşırtıcı koleksiyon ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 2 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook