ERKEKLERE SORDUK: SELÜLİT ÖNEMLİ MİDİR?

2 gün önce
ERKEKLERE SORDUK: SELÜLİT ÖNEMLİ MİDİR? ...

Az önceki yazımda da anlattığım gibi Erkeklere Sorduk köşesinin kısa süreli zorunlu ayrılığı sona erdi ve sorulara ve %100 gerçek cevaplara aynen devam ;) Bakalım bizim bu kadar taktığımız selülit erkekler için ne derece önem teşkil etmekte :)

Çok önemli, olmamalı..

Oğuz, Denetmen, 36

Selülit benim icin önemlidir tabi ki de çünkü bayanın dış görünüşüne leke gibi bişeydir, engeldir, göz zevki açısından da önemlidir.

Mehmet, Avukat, 28

Aaa önemli tabi ki...insan kendine bakacak bi kere kim ne derse dersin görsellik önemli, erkeği kadını yok bunun...şimdi ben bu konuyu "sporun insan yaşamındaki yeri" başlığı altında ele alırım ama o kadar uzatmayım şimdilik :)

Cem, Mali Müşavir, 28

Selülit sonuçta bir sağlık problemi itici gelen bundan kendisinin farkında olmayıp bu problemi çözmeye uğraşmaması olur...

Murat, Öğrenci, 24

Selülit önemlidir, bence bir kadın vücuduna çok dikkat etmelidir. Taşıyabileceği kıyafetleri giymelidir. Dekolte zayıf kadına yakışmıyor. Mini etek de kilolulara yakışmıyor. Kıyafetlerde renk uyumuna çok dikkat ederim. Çok zayıf ve fazla kilolu olmasa iyi olur. Bir de spor yapmalı. Gerçekten spor yapan kadına giydiği yakışıyor.

Barış, 26

çok önemli değil olmaması iyi ama olsa hiç yadırgamam

Erkan,Mühendis, 28

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook