EN EĞLENCELİ 9 BAHAR AKTİVİTESİ

2 gün önce
EN EĞLENCELİ 9 BAHAR AKTİVİTESİ ...

Baharın mutluluğu gerçekten apayrı. Her mevsim ayrı güzel ama baharın tadı bambaşka. Ne çok soğuk ne çok sıcak asla insanı bunaltan bir havası yok resmen pozitif enerji yükü. Bence güzel bahar günlerini değerlendirmek lazım :) Sizlere birbirinden keyifli bahar aktivitesi seçenekleri sunacağım. Mutlaka denemelisiniz.

1.PİKNİK

Bahar aylarının ve güneşli günlerin olmazsa olmazı piknikler. Sevdiğiniz bir arkadaş grubunuzu alın ve pikniğe çıkın. Kareli piknik örtüsü unutulmasın ;)

2.HAVUZ KEYFİ

Havaların iyi olduğu günlerde bence yapılması gerekn en hoş şeylerden biri havuza gitmek olacaktır. Tabi güneyde oturan şanslılardansanız oturduğunuz şehirde deniz varsa plaja koşun malesef biz Ankara'lıların böyle bir şansımız yok. Yine de Ankara'yı çok seviyor muyuz :) Kesinlikle Evet.

3.TENİS

Yeni yeni tenis oynamayı öğrendiğim günlerde en çok yapmak istediğim şey sanırım bu. Raketleri alın ve kortlara doğru yol alın.

4.AÇIK HAVA SİNEMASI

Her yerde bulabilir misiniz bilmem ama araştırmak lazım diye düşünüyorum. Yaz akşamlarında ve sıcak bahar akşamlarında yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri.

5.SOKAK ALIŞVERİŞİ

Alışverişsiz elbette olmaz ama artık AVM'lere tıkılıp kalmak yok pazarları ve çarşıları keşfetmenin vakti geldi. İnanamayacağınız kadar güzel şeyler bulmanız mümkün.

6.YÜRÜYÜŞ

Bana göre yürüyüşün yazı kışı olmaz, her mevsim yürüyebilirim kesinlikle harika bir terapi olduğunu düşünüyorum. Ama soğuğu bahane edip çıkmayanlar için artık çıkma vaktidir diye düşünüyorum.

7.BİSİKLET

Kışın evde tıkılıp kalanlar ve spor salonlarına mahkum olanlara seleniyorum. Hemen bisikletlerinizi alın ve hem keyif hem spor yapın.

8.PATEN

PAten kaymak çocukluğumdan beri benim için bir tutku. Malesef son yıllarda bunu çok ihmal ettim fakat havalar güzelken bir akşam çıkmayı planlıyorum. 

9.KANGURU ADIMLAR

Daha önce bir yazımda size kanguru adımlardan bahsetmiştim. Yaylı ayakkabıları ayaklarınıza geçirip deli gibi zıplıyorsunuz. Bence havalar güzelken bunu sokakta deneyin :) Deli demezler korkmayın harika birşey.

10 eğlenceli gereç ...

Galeriler

100TL`nin altında eğlenceli alternatifler ...

Galeriler

14 fotoğrafla gündelik eşyaların eğlenceli yeni yorumları ...

Galeriler

2014 yazının en eğlenceli ojeleri ...

Galeriler

23 Nisan'ın en eğlenceli programları ...

Galeriler

10 hamlede bahar şıklığı ...

Galeriler

2011 bahar trendi ...

Galeriler

2012 Kohl's Bahar Koleksiyonu ...

Galeriler

2012 Loewe Bahar Koleksiyonu ...

Galeriler

2013 Bahar & Yaz Modasından Seçmeler ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook