ebruyla kahvalti bulusmasi

2 gün önce
ebruyla kahvalti bulusmasi ...

 

#ebruylakahvaltıbuluşması

Size geçtiğimiz günlerde katılmış olduğum keyifli etkinliklerinden biraz bahsedeyim.. Sevgili Ebru'nun davetiyle Antares de çok şık bir mekan olan @firezzacafe de nezih bir ortamda Ankara' lı bloggerlar olarak bir arada olmanın keyfini çıkardık, sponsor firmalarımızın ürün tanıtımını dinledik ürünlerini denedik, tattık ve bilgi aldık. Hoş sohbetler eşliğinde kahvaltımızı tamamladık. Ebru'nun bu güzel etkinliği ve firmaların güzel hediyeleri için bir kez daha teşekkür ederiz.

 

 

Gelelim deneyip test ettiğimiz ürünlere;

 

 

 

#vissmate @vissmate

Daha önce bir iki ürünü deneme şansım oldu. Özellikle yağ sökücüsüne bayıldım aspiratör temizliğinde denedim, hiç bu kadar işimi kolaylaştıracağını beklemiyordum sonuç mükemmeldi.

 

 

#beeo arı ürünleri @beeo

Biz annelerin korkulu rüyası olan mevsim geçişlerinde ve çocukların kış aylarında yaşadığı hastalıklarından dolayı çocuklarıma devamlı vitamin takviyesi yapma çabasındaydım. Daha önce başka bir markanın propolisini denemiştim. Ama ne yazık ki çocuklarım tadından hoşlanmadıkları için vermekte zorlandım ve tatlarından dolayı çoğu zamanda kullanamadım. Propolisin faydalarını bilmeyen yoktur herhalde. Bioo öyle bir ürün hazırlarmış ki doğadan soframıza getirerek katkısız ve özellikle çocuklara tadını sevdirmeyi amaçlamışlar ve başarmışlar. Çocuklarıma gönül rahatlığıyla ve zorlanmadan verebildim çok da güzel olmuş üstelik keçi boynuzlu, fıstıklı ve kakaolusu bile var.

 

#nustil @nustil

Benim gibi siz de sık sık diyet yapıyorsanız zaten duymuşsunuzdur chia tohumunu. Tok tutma özelliğine sahip, kolayca hazırlanabilen, diyet yapanların vazgeçilmez bir ürünüdür. Ben de sıklıkla kullanmaktayım ve bu markanın kalitesine de güveniyorum.

 

#mustela @mustela

İki çocuk annesi olduğumdan ürünlerin markasına, katkısına ve içeriğine hep dikkat ederim. Eminim ki bu konuda en az benim kadar siz de hassassınız dır. Mustela ürünleri doktorların da önerdiği benim de çocuklarımda özellikle tercih ettiğim bir markadır.

 

#yoncagıda @yoncagıda

Kahvaltılık sosu çok severim ama kokusu ve acı olması nadir yememe sebep oluyordu. Ancak bu kahvaltılık sosunu hemen tükettim ve hemen market den yenisini aldım. Artık kahvaltılarımın vazgeçilmezi haline geldi. Hem kokusu yok hem de acısı az, çok lezzetliydi..

 

#hccare @hccare

Daha önce çift fazlı başka bir markanın  makyaj temizleme ürününü kullanıyordum. Hccare marka bu ürünü yeni çıkarmış. Denedim, makyajı kolayca temizlemesi, yağlı bir his bırakmaması ve tahrişe neden olacak bir durum yaşatmaması muhteşem. Kalitesine güvendiğim bir marka olması nedeniyle tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

#lavera  @lavera

Ben de yeni duydum bu markayı, henüz deneme şansım olmadı ama deneyenlerden duyduğum kadarıyla üründen tam anlamı ile memnunlar.

 

 

#herbital @herbital

Ben saçlarımın kuruluğundan şikayetçiyim ve bir çok ürün kullanırım. Saç kremi, sac yağı vs. Bu ürünle de yeni tanışma şansım oldu ama ihtiyacıma hitap ettiğinden eminim.

 

#highgenic @highgenic

Daha önce de bir kaç ürününü denedim. Özellikle silikonlu yüzey temizleyicisi mükemmel.. Hem hoş kokusu, hem de kolay temizlik sağlaması bir harika..

 

 

#carpex @carpex

Daha çok eşimin ihtiyacını karşıladı. Araba ve döşeme temizliğinde tüm puanları topladı..

 

#durubulgur @durubulgur

Pek fazla pirinç pilavı tüketmem kilo aldırması nedeniyle. Daha cok bulgur tercih ederim. Bulguru da içine hep bir şeyler katarak pişirmişimdir, mercimek, nohut vs.. Duru bulgur un bu yeni ürünleri de tam bana göre ..(mantarlı, nohutlu vs) sizin de beğeneceğiniz den eminim.

 

 

Diğer marka ürünleri de denedikçe paylaşmaya devam edeceğim. Tabii bu güzel davetinden dolayı ve nazik hediyesi #okyanushobi ye kelebeği için de ayrıca teşekkür ediyorum..

#ebruylakahvaltıbulusması #okyanushobitasarım #beeo #nustil #mustela #vissmate #durubulgur #lavera #namet #herbital #hccare #yoncagida #carpex #dogadan #highgenic #mutfakmagazin

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 2 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook