2016

2 gün önce
2016 ...

Günaydınnnnn :)

Bugün sabah erkenden kalktım yine ve bir heves bilgisayarın başına geçtim. Nedendir bilinmez bir mutluyum. 2016'dan çok şey bekliyorum. Çift yıllarım hep güzel geçmiştir benim. Kendimi buna şartlamıyorum ama şöyle bir geçmişe bakınca durum bu napalım yani. 2015'in de benim için pek iyi olduğu söylenmeyeceğine göre bu tezim her geçen yıl güçlenerek ilerliyor diyebiliriz. 

2016'dan beklediklerime gelecek olursak, aslında liste epey uzun. Öncelikle sağlık, ailemin ve benim sağlığım.. Bunu 2015'de daha iyi anladım ruh sağlığım ve beden sağlığım resmen bozuldu çok şükür sağlam çıktım ama kıymetini bilmek lazım bunu anladım. Sağlıktan sonra tabi ki de huzur. Kafa rahatlığından daha iyi gelebilen başka bir iksik tanımıyorum ben insana. Ve tabii ki aşk. Günlerce kilo vermeme sebep olan, saçma sapan sinirlenmeme, kalp atışlarıma, mutluluğuma, heyecanıma sebep aşk.. Aslında ben bu yıl epey bunun için destek oldum. Devamı artık 2016'ya kalmış umarım beklentilerimi karşılar :P 

Sonrasında elbette başarı istiyorum. Emeklerimin karşılığını görmek, işe yaradığımı hissetmek. Bu da başka bir tatmin duygusu tabi. Bir bebek gibi büyüttüğüm 1001kadın'ın daha büyük kitlelere ulaştığını görmek eminim gururumu epey okşar ;)

Çocuk sahibi olmak da istiyorum ama bu 2016'ya yetişir mi gerçekten bilmiyorum. Elimi çabuk tutmam lazım. Hayatta sanırım en çok istediğim şeylerden biri. İsteyen her kadın anne olsun dileğim bu tüm kalbimle :)

Son olarak kutup ayıları üşümesin istiyorum. 

Ve ve ve Berke de Cansu'dan artık ayrılsa fena olmaz :P

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook