1001. NOT ❤

2 gün önce
1001. NOT ❤ ...

Bugün sitede paylaşımlarda bulunurken 1001. yazıya geldiğimizi fark ettim ve 1001. yazının benim için ve sizler için özel olmasını istedim. 

Öncelikle şunu söylemek istiyorum hayatımdaki her şey için şükretmekle beraber burada bunları yazabildiğim içinde şükrediyorum. Şu sıralar benim için her şey iyi gitmeyebilir ama ben mutluluğumdan vazgeçmiyorum. Sizde benim gibi olun ve mutluluğunuzdan ve umudunuzdan hiçbir şey kaybetmeyin :)

Gerçekten umut edebildiğinizde bir şeyler yoluna girmeye başlayacak demektir. Herkes mükemmel bir işi, harika bir sevgilisi, bol parası, güzel bir vücudu, stressiz bir hayatı olsun ister. Biz bunların 1001 çeşit yolunu 1001 kadının ağzından sizlere anlatmak için böyle bir siteyi geliştirdik. Güzelliğin 1001 yolu dedik, selülitten kurtulmanın 1001 yolu dedik, aşkı bulmanın 1001 tüyosu dedik ama en önemli tüyonun kendinizi sevmek olduğunu siz asla unutmayın. Gerçekten güzelliğin, aşkın, mutlu olmanın 1001 yolu var siz de bu yolları keşfedin. Kendinize saygı duyun, kendinizi gerçekten sevin ve hayata gülümseyin unutmayın gülümsemek bulaşıcı :) en kısa zamanda size karşılık verecektir ;)

Başbakan'ı Duygulandıran Not ...

Galeriler

En ilginç not kağıtları ...

Galeriler

Erkek Etekleri Defilesi İzleyenlerden Tam Not Aldı ...

Galeriler

Orkestrayı Şok Eden Not ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook