10 FARKLI EV HEDİYESİ FİKRİ

2 gün önce
10 FARKLI EV HEDİYESİ FİKRİ ...

Dün çok sevdiğim bir arkadaşıma ev hediye almak için bütün gün gezdiğim için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Hiç abartmıyorum şık ve farklı bir şeyler bulabilmek için tüm gün gezdim. Altı üstü bir ev hediye diyenler fincan takımını alsın gitsin Onlara lafım yok :P Gelelim benim seçeneklerime..

1.BATTANİYE

Kullanışlı bir ev hediyesi alayım diyorsanız ve davet kış günündeyse yumuşacık battaniyelerden güzel ev hediyesi olur. Bana hediye geldiğinde çok sevmiştim ve hala kullanıyorum. Karaca, Özdilik,English Home ne olursa hepsine bakın hepsinde birbirinden şık battaniyeler mevcut.

2.MISIR PATLATMA MAKİNESİ

Dün en çok üstünde durduğum hediyelerden biri buydu. Tam beğendim pudra pembe makineyi buldum derken deposunun kalmadığını öğrendim. 1 saatlik bir arama sonucu olumsuz cevap alınca alamadım tabi. Arkadaşınız böyle sevimli şeyleri seviyorsa harika bir ev hediyesi olur.

3.MUTFAK IZGARASI

Yeni evlenen veya yeni ev kuran biri için süper bir hediye olur diye düşünüyorum. Genelde zorunlu malzemeler alınır eve çünkü. Mutfak ızgarasını ilk günden alanı görmedim henüz. Üstelik çok kullanışlı. Mutlaka beğeni alacaktır.

4.YATAK ÖRTÜSÜ TAKIMI

Yatakörtüsü takımı derken bunun içine nevresim ve pike takımı da dahil. Alırsanız kesinlikle kullanılır bundan emin olabilirseniz. Sonuçta sürekli değiştirilen bir şey, üstelik bu işin misafiri, geleni gideni de var dersek seçim başarılı olur.

5.ACTİFRY

Izgara gibi evin ilk ihtiyaçları arasında yer almayan fakat hediye gelince seve seve kullanılan parçalardan birine geldik. Teyzoşumu da hediye gelmişti ve çok memnun. Alınabilir diye düşünüyorum ;)

6.PAMUK ŞEKER MAKİNESİ

Açıldığında "ayy bu çook tatlı" cümlesini duyma garantili bir hediyeye geldi sıra. Şahsen bana alınsa bayılırım. Çok ama çok güzel bir şey. Yıllar önce mudoda görmüştük, şimdilerde her yerde var. Özellikle gideceğiniz hoşlandığınız kızın eviyse bu fırsat kaçmaz derim.

7.YATAK TEPSİSİ

Bize çocukluğumuzdan beri yatakta yemek yenmemesi gerektiği öğretildi ama bu tepsiler çok sevimli. Arada yenebilir diye düşünüyorum. Harika bir gecenin sabahında romantik bir kahvaltı herkese iyi gelecektir ;)

8.FİNCAN TAKIMI

Gelelim en klasik ev hediyelerinden birine. Aslına bakarsanız çok tercih etmem ama Karaca'da, Bernardo'da o kadar güzel fincan takımları var ki düşünmeden de edemedim.

9.GRAMOFON

Bence en sevimli ev hediyelerinden biri gramofon olur. İlla antika olmasına gerek yok. Uygun fiyatlara yeni yapım gromofonlar da piyasada satılmakta. Hem risksiz bir hediye olur hem çok ama çok şık. Müzik zevkini bildiğiniz kişiye plak da alabilirsiniz bunun yanında ama bilmiyorsanız bırakın seçimi kendi yapsın siz gromofonla yetinin.

10.FONDÜ MAKİNESİ

En lezzetli hediye olarak kesinlikle bunu seçtim. Muhteşem çikolata şelalesine kimse hayır diyemez diye düşünüyorum. Hele hele de kilo problemi olmayan birine hediye gidiyorsa fondü makinesi en doğru seçim bence ;)

1 gecede 8 farklı kıyafetle Nicki Minaj! ...

Galeriler

1 küt kesim, 6 farklı model ...

Galeriler

1 süveter 3 farklı tarz ...

Galeriler

1 trençkotla 3 farklı tarz ...

Galeriler

30 farklı ülke kadınlarının ortalama tipleri ...

Galeriler

14 Yaratıcı Banyo Fikri ...

Galeriler

32 genç odası ve çocuk odası fikri ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook